Skontaktuj się z nami


AGRO DUDEK Sp. z o.o. Sp.k
ul. Niepodległości 11
67-300 Szprotawa

tel.: +48 880 228 880
biuro@agrodudek.pl

NIP 924-191-01-51
REGON 369258340
KRS 0000714026

nr konta bankowego: 52 9657 0007 0010 0153 2889 0001


Przedstawiciele handlowi


Województwo dolnośląskie

Biuro


Marta Zdebelak

Specjalista ds sprzedaży:
wapno, nawozy, środki ochrony roślin

mzdebelak@agrodudek.pl

tel.: +48 735 916 787

Agnieszka Skórska

Specjalista ds sprzedaży:
wapno, nawozy, środki ochrony roślin

askorska@agrodudek.pl

tel.: +48 698 030 809

Dorota Pytel

Specjalista ds sprzedaży:
zboża, płatności

mpytel@agrodudek.pl

tel.: +48 660 581 326

Michał Bykowski

Specjalista ds sprzedaży


mbykowski@agrodudek.pl

tel.: +48 795 116 733

Ewa Tokar

Główna księgowa


etokar@agrodudek.pl

tel.: +48 698 096 851

Sklep stacjonarny


Tomasz Smuk

Sklep stacjonarny


tsmuk@agrodudek.pl
tel.: +48 880 228 880

Sklep internetowy


Usługa zaprawiania zbóż


Michał Falbierski

Usługa zaprawiania zbóż


mfalbierski@agrodudek.pl
tel.: +48 886 908 228

Magazyn


Daniel Kabziński

Magazyn


tel.: +48 538 289 647


Formularz kontaktowy

* Wymagane