Maszyna do czyszczenia i zaprawiania nasion
AS 354, 355


Wydajność tych maszyn wynosi od 2,5 do 3,5 t/h (dla AS 153), od 3,5 do 5 t/h (dla AS 354). Przystosowany do przemieszczania się na krótkich odległościach(zaczep pod ciągnik rolniczy). Czyszczenie nasion odbywa się za pomocą tryjera oraz dodatkowo wspomagane jest poprzez aspirację. Dwa rodzaje ważenia zaprawionych nasion: mechaniczny oraz elektroniczno-pneumatyczny (dokładniejszy) Podczas aplikacji roztworu zawiesiny zaprawy nasiennej stosuje się moduł trawienia STM 8 lub STE6. . Gotowy produkt można zapakować do BIG BAG lub bezpośrednio na przyczepę


ZAMÓWIENIE
 

 

Maszyna do czyszczenia i zaprawiania nasion
RTB 354, 355


Wydajność tych maszyn wynosi od 3,5 do 5 t /h (dla RTB 354), od 4 do 8 t/h (dla RTB 355). Wygodny w transporcie na duże odległości (zamontowany na przyczepie drogowej). Czyszczenie nasion odbywa się za pomocą tryjera oraz dodatkowo wspomagane jest poprzez aspirację. Dwa rodzaje ważenia zaprawionych nasion: mechaniczny oraz elektroniczno-pneumatyczny (dokładniejszy) . Podczas aplikacji roztworu zawiesiny zaprawy nasiennej stosuje się moduł STM 8 lub STE6. Gotowy produkt można zapakować do BIG BAG lub bezpośrednio na przyczepę.


ZAMÓWIENIE
 

 

Maszyna do czyszczenia i zaprawiania nasion
RTPL 704, 705


Mobilne kompleksy do czyszczenia ziarna tego modelu mają wysoką wydajność od 6 do 15 t/h. Wygodny w podróży na duże odległości (zamontowany na przyczepie drogowej). Czyszczenie nasion odbywa się za pomocą tryjera oraz dodatkowo wspomagane jest poprzez aspirację. Dwa rodzaje ważenia zaprawionych nasion: mechaniczny oraz elektroniczno-pneumatyczny (dokładniejszy) . Podczas aplikacji roztworu zawiesiny zaprawy nasiennej stosuje się moduł STE 10 lub STM 12. Gotowy produkt można zapakować do BIG BAG lub bezpośrednio na przyczepę.


ZAMÓWIENIE
 

 

Maszyna do czyszczenia i zaprawiania nasion
TD 53-54, 153, 354


Mobilna stacja nasienna o wydajności od 2,5 do 5 ton na godzinę jest wygodna do przemieszczania się na krótkich odległościach ( zaczep pod ciągnik rolniczy). Mechaniczny system ważenia ziarna z możliwością regulacji, który jest łatwy w użyciu. Maszyna jest wyposażona w wygodny ręczny dozownik do pakowania ziarna do małych worków (worki od 20 do 100 kg).Te modele oferowane są w jednej z najbardziej przystępnych cen.


ZAMÓWIENIE